מבצע נרשמיני של חנוכה
שעון דגם וואן + מדבקת מסך + משלוח חינם!

קוד קופון "חנוכה"

שעות
דקות
שניות

הצהרת נגישות

 

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 21.03.2024

 

חברת קידי תקשורת בע”מ, המתעסקת במכירה, שירות ותמיכה לשעונים GPS חכמים לילדים. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

 

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג‘: שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשעג 2013, לתקן הישראלי תי 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק כל 3 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג‘ (אם קיימים)

בדפי האתר הבאים : חלון צאט תמיכה בפייסבוק, נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג‘) ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox / Chrome ובתוכנות קוראות מסך [NVDA / Jaws/ Voiceover].

הסדרי נגישות בארגון

משרדי קידי תקשורת בעמ, ברחוב חלוצי התעשייה 2, קרית מלאכי, נגישים לציבור, ישנה תחבורה ציבורית סדירה עד למתחם ובמתחם ישנה חניה המסומנת לנכים בלבד, בכניסה לבניין ישנה רמפה לבעלי כסא גלגלים ומעלית הבניין נגישה ומותאמת להניע כסאות גלגלים עד קומת המשרד (קומה 1).


דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

רכז נגישות – אופיר עווד

טלפון: 055-2190000

ofir@kidiwatch.co.il

מענה בנושאי נגישות ינתן בשעות העבודה של מוקד התמיכה הטכנית,
ימי א’ עד ה’ 09:30-16:000
    עגלת הקניות שלך
    העגלה שלך ריקה
    דילוג לתוכן