חדש הגיע למלאי! PET WATCH 2.0 מכשיר איתור לחיית מחמד במחיר מוזל עד לסוף שבוע

ימים
שעות
דקות
שניות

5 דברים שחובה לבדוק לפני שקונים שעון איתור לילד

אם אתם מחפשים שעון חכם עבור ילדכם, ככל הנראה אתם מחפשים שעון איתור לילדים.

מה המשמעות של שעון gps  איכותי לילדים, ומה כדאי לבדוק לפני שקונים שעון מעקב עבור ילדכם.

1.

עמידות לנפילות, מכות ומים –

לפני שמסתכלים בכלל על התכונות של השעון או הצמיד ומה אפשר לעשות עם השעון, כדאי שנזכור שהשעון שאנחנו מחפשים מיועד לילדים צעירים בגילאי 4 עד 10 לכל המאוחר. ילדים במיוחד בגילאים האלו נחנו בכישרון מיוחד להוציא מרץ ויחד איתו להרוס כמעט כל דבר שהם נתקלים בו, ולכן חשוב מאוד שנקדיש את תשומת הלב לעמידות השעון בפני נזקים כמו נפילות, מים שפשופים מכות יבשות ועוד. כי אחרי הכל אם נקנה להם את השעון עם היכולות הכי טובות ומגניבות הוא לא יהיה שווה הרבה אם אחרי יומיים הוא יהיה מושבת. שימו לב שהשעון שאתם קונים עמיד בפני הנזקים הללו.

2.

רמות קרינה תקינות –

אין דבר יותר חשוב לנו מהילדים שלנו (זאת הסיבה שאנו רוכשים להם שעון מעקב), זאת הסיבה שיותר ממומלץ לרכוש אך ורק שעון שיש לו אישור ממשרד התקשורת ועומד בתקן האירופאי והאמריקאי. נכון, כולנו לפעמים מוציאים מציאות משמעותיות באתרי אינטרנט שונים וקונים מוצרים טובים במחירים מצחיקים, כשאנו באים לקנות שעון טלפון לילדים שלנו כדאי מאוד לבדוק שיש לו את האישורים הנכונים ועומד ברמות פליטת הקרינה הנמוכות ביותר. היזהרו מחאפרים למיניהם.

3.

טכנולוגיית האיתור (רמת דיוק) –

חיוני מאוד לברר באיזה טכנולוגיה השעון מאתר את הילד עבורכם. ישנם הרבה שעונים חכמים לילדים שמציגים את עצמם כ- “שעוני gps לילדים” אך בפועל מדובר בשעוני איתור המשתמשים בטכנולוגיות זולות כגון gprs (אנטנות סלולר) או wifi , ובמכשיר עצמו אין באמת שבב   gps מקורי. בדרך כלל תוצאת האיתור של שעון או צמיד שמשתמש בטכנולוגיות הללו ולא בשבב גי.פי.אס אמיתי תהיה תוצאה לא מדויקת בכלל ובמקרים מסוימים תהיה סטייה של יותר מקילומטר. תוצאת איתור מסוג זה תאבד את התכלית בגללה קנינו את השעון החכם לילד שלנו.

4.

בטריה –

כמו בכל מכשיר הפועל על בטריה נטענת מומלץ שנבדוק שאנו קונים מוצר עם סוללה שתספיק לפחות ליום שלם של שימוש מלא, בשעון לילדים נושא הבטריה חשוב כפליים משום שהילדים ברוב המקרים שוכחים להטעין את השעון או צמיד האיתור ולכן מומלץ מאוד לשים דגש בעניין ואולי לפעמים אפילו לוותר על כל מיני פונקציות לא הכי שימושית עבור שעון עם בטריה שתספיק לכמה ימים ללא טעינה.

5.

תכונות השעון –

לפני שמסתכלים על כל התכונות המגניבות שלשעונים החכמים יש להציע כיום מומלץ קודם לכן שנאפיין מה אנו כהורים רוצים בדיוק מהמכשיר. לעולם יש היום הרבה מה להציע ולפעמים גם דברים שאנו בכלל לא צריכים. שעון איתור כשמו כן הוא נועד בעיקר בכדי שנוכל לאתר את הילד או הילדה האהובים לנו בנוסף הוא מאפשר לנו להיות גם בקשר רציף איתם. ישנם שעונים חכמים לילדים היום אשר מציעים מגוון גדול של משחקים אשר מאיימים להוציא את הילד שלנו מריכוז בזמן הגן ובית ספר, מוטב להימנע מרכישה של שעונים אלו

דילוג לתוכן